
Мачовете между Арсенал и Бенфика ще се играят на неутрален терен, заради Covid-19 ограничения в Англия и Португалия, информира португалският сайт MAISFUTEBOL . Изискванията за 10-дневна карантина ще наложат на двата клуба да търсят вариант в Испания, Италия и Франция, като дори Гърция се споменава като вариант.
Първият мач е на 18.02.2021, а реваншът седмица по-късно, а крайното решение за стадионите, на които ще се играят срещите, се очаква да бъде взето през идните дни.
Между временно стана ясно, че 55 служители на клуба в отдел „Билети и услуги“ в това число и Марк Бриндъл, който отговаря за връзките с фен клубовете, ще останат без работа. От Арсенал съобщиха, че целта е феновете по целия свят да получат по-добро обслужване.
Фен клубовете в Дания, Норвегия и Швеция подеха кампания в защита на Марк Бриндъл и изпратиха имейли до изпълнителния директор Винай Венкатешам с молба да спре процеса. Ние от Арсенал България изразяваме разочарованието си от случващото се и се надяваме от Арсенал да опровергаят думите на легендарния Джон Лукич при визитата си в София, че "клубът неусетно губи душата си."
-
1
-
2
-
4
-
2
Recommended Comments
There are no comments to display.