Jump to content
  • Първо Лондонско дерби за Арсенал за сезона. Посрещаме Уест Хям


    Mr.Brownstone
     Share

    Арсенал приема Уест Хям в първото Лондонско дерби за сезона. Това е и първият от трите поредни мачове срещу Лондонски отбори в лигата. Стискаме палци за три точки, които ще изкачят „Артилеристите“ временно на първо място в класирането, поне за няколко часа и до преди края на дербито между Челси и Ливърпул започващо в 19:30.

    1900969247_.thumb.png.830dd95fa9eac128fadf31c0b677671b.png

    Къде: Емиратс.

    Кога: Събота, 17:00 българско време

    Телевизия: Диема Спорт 2

    Отсъстващи: Кай Хаверц, Габриел Жезус, Нони Мадуеке, Пиеро Хинкапи

    Под въпрос: Габриел Магаляеш

    Наказани: Няма

    Думите на Артета преди мача: „Както винаги излизаме за победа. Момчетата напипват ритъм и това се вижда. Много е важно да вземем трите точки за да можем да затвърдим формата си и да сме в челото на таблицата.

    Габи (Магаляеш) е под въпрос. Ще решим в последният момент дали ще участва или не. Като цяло нямахме особени притеснения от евентуална негова контузия, но може и да му дадем почивка предвид ситуацията. Пиеро (Хинкапи) ще бъде на разположение след паузата за националните отбори. Други новини около контузени няма.“

    Пожелаваме успех на момчетата и се надяваме да ни зарадват с нови 3 точки. COYG!

    655535067_.thumb.png.242d9e3ae405807d52514cfdca4c9953.png

     Share


    User Feedback

    Recommended Comments

    There are no comments to display.



    Guest
    Add a comment...

    ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

      Only 75 emoji are allowed.

    ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

    ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

    ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Следваща среща

  • Класиране

  • Latest Forum Posts

×
×
  • Create New...