Арсенал приема Уест Хям в първото Лондонско дерби за сезона. Това е и първият от трите поредни мачове срещу Лондонски отбори в лигата. Стискаме палци за три точки, които ще изкачят „Артилеристите“ временно на първо място в класирането, поне за няколко часа и до преди края на дербито между Челси и Ливърпул започващо в 19:30.
Къде: Емиратс.
Кога: Събота, 17:00 българско време
Телевизия: Диема Спорт 2
Отсъстващи: Кай Хаверц, Габриел Жезус, Нони Мадуеке, Пиеро Хинкапи
Под въпрос: Габриел Магаляеш
Наказани: Няма
Думите на Артета преди мача: „Както винаги излизаме за победа. Момчетата напипват ритъм и това се вижда. Много е важно да вземем трите точки за да можем да затвърдим формата си и да сме в челото на таблицата.
Габи (Магаляеш) е под въпрос. Ще решим в последният момент дали ще участва или не. Като цяло нямахме особени притеснения от евентуална негова контузия, но може и да му дадем почивка предвид ситуацията. Пиеро (Хинкапи) ще бъде на разположение след паузата за националните отбори. Други новини около контузени няма.“
Пожелаваме успех на момчетата и се надяваме да ни зарадват с нови 3 точки. COYG!

Recommended Comments
There are no comments to display.