Search the Community
Showing results for tags '2026'.
-
След безпрецедентната радост, емоции и нестихващи вълнения от спечелването на 14-та титла в историята на Арсенал и първа такава от 22 години, на хората на Мик Артета предстои един последен мач за сезона-големия финал в Шампионската лига, един мач, който може да превърне състава на Арсенал в незабравимите и безсмъртни бойци, които да останат завинаги в бляскавата история на отбора от Северен Лондон със спечелването на „Ушатата“! На 30 май от 19:00 часа в Будапеща на „Ференц Пушкаш“ ще се изиграе финалната среща срещу настоящия европейски шампион и първенец на Франция, бляскавия отбор на ПСЖ. Всички ние, които подкрепяме със сърце и душа отбора на Артилерията от Излингтън се надяваме и горещо вярваме, че Микел Артета и неговата армия ще дадат истинска битка на френския отбор и ще ни донесат още от своята магия и много радост в последните часове на месец май. За унгарската столица ще пътуват много членове на ASCB, които ще бъдат близо до своя отбор в този грандиозен финал. От „Арсенал България“ организираме събития по местата, където имаме клонове и където може да се включи всеки един, който обича Арсенал, независимо дали е член на фен клуба или не. Имаме амбицията всяко едно място в тези градове, където ще имаме сбирки да бъде обагрено с червено и бяло и да тупти като сърце и юмрук заедно с отбора на Микел Артета! Ето и къде може да гледате финалния сблъсък в турнира на Шампионската лига: 1. Благоевград ще бъдат в кафе Vision: https://www.facebook.com/p/Vision-Coffee-Кафе-Вижън-100063640749000/?locale=bg_BG 2. Бургас се събират на ново място, а именно ШАНо5 Brewpub: https://www.facebook.com/sh5.beer/ 3. Варна традиционно са в Златната овца: https://www.facebook.com/blacksheepvarna/?locale=bg_BG 4. Велико Търново се съберат в Клуб 7: https://www.facebook.com/clubseven.VT/?locale=bg_BG 5. Враца ще се събират в бистро Енерджи: https://www.facebook.com/energybistro/?locale=bg_BG 6. Плевен се организират в СК Замъкът: https://www.facebook.com/zamukut/ 7. Русе в Камелино/Шатрата: https://www.facebook.com/kamelinokafe/?locale=bg_BG 8. София традиционно са в дома на ASCB в Академията Дианабад: https://www.facebook.com/theacademydianabad/?locale=bg_BG 9. Стара Загора се организират в бистро Сан Стефано: https://www.facebook.com/SanStefano.Restorant.StaraZagora/?locale=bg_BG 10. Шумен традиционно са в тяхната бърлога КлубЪ: https://maps.app.goo.gl/R5Md4fx3DMqmcDus6?g_st=av Извън клоновете на ASCB сбирка ще има и в Казанлък в Ресторант Стадиона: https://www.facebook.com/p/Ресторант-Стадиона-61578224476918/?locale=bg_BG За съжаление клон Добрич, Пловдив нямат събитие и място за гледане на тази среща. Добричлии ще се включат към събитието на клон Варна, докато пловдивчани действат на терен по домашно му. Приканваме всеки, който се чувства съпричастен и има желание да сподели емоцията от битката за Будапеща, да се включи в срещите по места. Хората в отделните клонове правят организация и при всички положения ще бъде епично! Ние сме „Арсенал България“! П.с. При нужда от допълнителна информация следете фейсбук страницата на ASCB и групите на отделните клонове. Всеки представител ще откликне с нужните съвети и допълнителна информация.
-
- 2
-
-
- ascb
- сбирки за мача
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
П О К А Н А За участие в ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА СДРУЖЕНИЕ „ФЕНКЛУБ НА ФК АРСЕНАЛ – ЛОНДОН В БЪЛГАРИЯ” Управителният съвет на сдружение „ФЕНКЛУБ НА ФК АРСЕНАЛ – ЛОНДОН В БЪЛГАРИЯ”, свиква Общо Събрание, което ще се проведе на 06.06.2026 г., от 10:30 часа, в гр. Варна, Фестивален и конгресен център, бул. „Сливница“ № 2, зала № 4, Варна п.к. 9000, при следния дневен ред: 1. Приемане на отчета за дейността на сдружението; 2. Приемане на годишния финансов отчет; 3. Освобождаване на членовете на Управителния съвет на сдружението поради изтичане на мандата им; 4. Избор на нов състав на Управителния съвет. 5. Разни При липса на кворум, събранието ще се проведе същия ден в 10:45 часа, на същото място и при същия дневен ред. Гр. София Управителен съвет на „Арсенал България“ 05 май 2026 г.
-
- 1
-
-
- общо събрание 2026
- 2026
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Десетото издание на Благотворителния турнир по футбол за дами любителки, оргазнизиран от ASCB в подкрепа на децата с рак в България, ще се проведе в първия уикенд на март под мотото „Дом далеч от дома“. За първи път, по случай своя юбилей, събитието ще се състои в два града – Варна и София, в рамките на два дни – на 7 и 8 март. Всички средства, събрани по време на двата ивента, ще бъдат дарени на фондация „Злато“ за основен ремонт на дома-пансионат на територията на УМБАЛ „Царица Йоанна – ИСУЛ“ в София, където всички онкоболни деца на България получават психосоциална подкрепа по трудния път по време на лечение, поддържаща терапия и последващата необходимост от ресоциализация. Организаторите са се погрижили да има много изненади за всички присъстващи, а приятните емоции и забавлението са гарантирани. Всички привърженици на Арсенал и всички хора с щедри сърца са добре дошли на този своеобразен спортен празник, който ще продължи цял уикенд съответно: - на 7 март, събота, от 10:00 до 14:00 часа във Варна на игрищата на МСК „Владислав Варненчик“ на бул. „Света Елена“ в ж.к. „Владислав Варненчик“ - на 8 март, неделя, от 10:00 до 14:00 часа в София на игрищата на Sport Edition в ж.к. „Люлин“6 на ул. „Индира Ганди“ 2 Очакваме ви!
